top of page

Tüm balon çeşitleri

Rengârenk balon çeşitleri Toptan Land

Doğum günü süslemelerinde, evlenme tekliflerinde, cinsiyet belirlemede, düğünlerde kısacası eğlencenin olduğu her yerde balonlar göz bebeğidir. 
Balon olarak Happy Birthday veya İyi ki doğdun baskılı balonlardan, doğum günü süslemelerinde kullanabilirsiniz.
Her partiye her temaya uygun rengarenk balonlar ile partinize canlılık katabilirsiniz.
Folyo balonlar, harf balonlar ile partinize ayrı bir hava katın. Her yaşa uygun folyo balonlar, harf balonlar, her konsepte uygun rengarenk balonlar Toptan Land çok uygun fiyatlar. 
Çocukların çok sevdiği konsept balonlar, karakter balonları yoğun ilgi görmektedir. 
Son zamanlarda çok kullanılmaya başlanan sedef balon, makaron balon ve şeffaf balonlar ilgileri üstlerine çekmiş durumdalar. Balonlarımızı, helyum gazı ile doldurarak partilerinizde kullanabilirsiniz. Balonlarımız birinci kalite dayanıklı balonlar olup, en ucuz toptan balon fiyatları ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Harf ve rakam folyo balonlar en çok tercih edilen balonlarımızdandır. Doğum günü partisi, nişan, sünnet, düğün, bebek partileri, 1 yaş doğum günü gibi aklınıza gelebilecek bütün partilerde harf ve folyo balonları kullanabilirsiniz. Balonlarımız birinci kalitede ve dayanıklı balonlardır. Uçan balon demetleri ve harf, rakam folyo balonlar ile güzel bir buket oluşturabilirsiniz.

Krom balonlar, son zamanlarda kullanılan parlak dayanıklı balonlardır. Her konsepte uygun rengarenk krom balonlar ile kendinize, partinize uygun bir konsept yaratabilirsiniz. Krom balonlar alışılmışın dışında parlak zengin duruşu ile partinize ayrı bir hava katacak. En uygun fiyatlı krom balonlar Toptan Land mağazamızda.

Metalik balon nedir? Balon üretiminde kullanılan sıvı maddenin içerisine simli boyalar kullanılarak elde edilen balon türüdür. Metalik balonlar pastel renkli balonlara kıyasla daha parlak ve daha canlı görünmektedir. Parlak görünmesi sebebi ile doğum günü, baby shower, düğün, sünnet, açılış gibi parti organizasyonlarında en çok tercih edilen balondur.

Metalik parlak balon satın almak için doğru yerdesiniz. Metalik balon ve parlak balonları online olarak en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Web sitemizde pembe, açık mavi, gümüş, gold, mor, fuşya, beyaz, lila, kırmızı, sarı, mavi turuncu, yeşil metalik balonları bulabilirsiniz. Metalik balonlara helyum gazı doldurtarak uçan balon olarak da kullanabilirsiniz.

Metalik parlak balon nerede satılır? Metalik balon nerede bulunur? diyorsanız doğru yerdesiniz. Toptan Land

sdsds.jpg
krom_balon-removebg-preview.png
5-adet-1-kalite-renkli-parlak-krom-metalik-balon-aynali-balon-kc7292826-1-a18d72eb6a5f43cb

Makaron balonlar, pastel renkleri ile öne çıkmaktadır. Makaron balonları balon standı ile konseptlendirebilir, masa süsü olarak partinizi renklendirebilirsiniz. Makaron balonlar ismini lezzetli makaronlardan almaktadır. En uygun makaron balonlar için Toptan Land sizin için varız.

Screen-Shot-2019-06-28-at-10.21.52-removebg-preview.png
bottom of page